Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

AKO VYLEPŠÍTE SVOJE OKNÁ?

Doplnky

MODERNÉ OKNÁ UŽ DÁVNO NIE SÚ LEN O TEPELNO IZOLAČNÝCH VLASTNOSTIACH A FUNKČNEJ STRÁNKE, ALE SÚ PLNOHODNOTNOU SÚČASŤOU VZHĽADU INTERIÉRU. V NAŠEJ PONUKE TAK NÁJDETE ŠIROKÉ MOŽNOSTI, AKO DOPLNIŤ VZHĽAD OKIEN A PRISPÔSOBIŤ HO VÁŠMU INTERIÉRU.

Vybrať si môžete okenné kľučky a parapety, aby svojím štýlom a farbou dokonale dotvorili vzhľad miestnosti, kde sa nachádzajú. Sieťky proti hmyzu a ochranné sieťky zas udržia neželených návštevníkov mimo vášho interiéru. Tí náročnejší môžu dokonca využiť aj možnosť vybrať si typ skla do okien. Príslušenstvo je vyrábané presne na mieru, preto dokonale sadne na vaše okná a splní všetky požiadavky.

Interiéru nemusíte prispôsobovať len doplnky k oknám, prispôsobiť môžete aj okná samotné. Vhodne zvolené okná, u ktorých vďaka moderným technológiám už nezáleží iba na vysokej kvalite montáže, sa dajú farbou a tvarom prispôsobiť každej jednotlivej miestnosti, ktorej tak dodajú kúzlo a eleganciu. Okenný rám svojou farbou a tvarom ovplyvňuje vzhľad priestoru a jeho osvetlenie. Správny výber tvaru a farby okien je tak ako výber správneho obrazu do miestnosti. Vďaka širokej ponuke farebných kombinácií a tvarov našich okien si zaručene vyberiete okná, ktoré rozžiaria vaše obydlie!

Sklenené výplne

Moderné technológie zasklievania pri výrobe okien zaručujú nielen teplo v budove, ale tiež odpovedajúcu zvukotesnú vlastnosť. Vynikajúce tepelné parametre a ochrana proti hluku napomáhajú nielen k relaxácii ale aj k efektívnejším výsledkom v práci.
Ešte väčší pokoj Vám zaručia sklenené výplne s bezpečnostnou fóliou.

Dvojsklo

Dvojsklo predstavuje základný druh sklenenej výplne v moderných oknách. Medzipriestor je vyplnený argónom.

  • Výborné tepelno izolačné vlastnosti
  • Zvuková izolácia chráni pred hlukom
rez 2 sklo

Trojsklo

Trojsklo je určené pre tých, ktorí venujú zvýšenú pozornosť vysokej tepelnej izolácii. Tretie sklo prirodzene zväčšuje medzisklenný priestor a zlepšuje tak tepelno izolačné vlastnosti.

Účinne znižuje priestor tepla
Zvýšená zvuková izolácia ešte lepšie chráni pred hlukom

rez 3 sklo

Kľučky

Žalúzie,interiérové horizontálne – ISO SYSTEM HIT

ISO SYSTEM HIT je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang, čo ponúka komfort jednoduchého ovládania. Žalúzia Hit z rodiny interiérových horizontálnych žalúzii ISO SYSTEM je najpopulárnejšia z ponúkaných technických variant s vyhľadávaným pomerom cena/kvalita. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

zaluzie_rolety

Žalúzie,interiérové horizontálne – ISO SYSTEM LITE PLUS

zaluzie_rolety

ISO SYSTEM LITE plus je vývojovo posledným typom žalúzie s retiazkovým ovládaním typu monocomand. Ponúka všetok komfort jednoduchého ovládania, prístup ku všetkým ovládacím prvkom a jednoduchú údržbu bez nutnosti demontáže. Jej ďalšou prednosťou je dokonalá ochrana vnútorného mechanizmu od vonkajšieho priestoru pomocou dvoch uzamykateľných líšt horného profilu. ISO SYSTEM LITE plus sú žalúzie vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu, ktorý vytvára luxusný dizajn.  

Žalúzie,interiérové horizontálne – ISO SYSTEM IAL

ISO SYSTEM IAL je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang. Ponúka komfort jednoduchého ovládania, spoľahlivosť kvalitných komponentov a širokú škálu farebných a technických vyhotovení. ISO SYSTEM Lux je celohliníková interiérová žalúzia umožňujúca vyhotoviť atypické prevedenia, ktoré sú vhodné na dotváranie dizajnu moderných budov a precízne riešenie interiéru.

zaluzie_rolety

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava