Pergoly

Prestrešenie terasy pergolou: Vytvorte si príjemné miesto

V súčasnej dobe je prestrešenie terasy pergolou veľmi populárne riešenie pre domy a záhrady. Naša pergola je vyrobená z kvalitného hliníka a použitých materiálov s dlhou životnosťou, ktorá vyžaduje len minimálnu údržbu. S odtokovým systémom poskytuje nadštandardný komfort a ochranu pred dažďom a inými nepriaznivými vplyvmi.

Rôzne varianty pre vaše potreby

Naša pergola je k dispozícii v rôznych variantoch, vrátane komôrkových 16 mm a plných dosiek. Máme tiež možnosť doplniť strechu pergoly bezpečnostným sklom s rôznymi variantmi, ako sú číry, bronz, opál a zelený. Hrúbka materiálu závisí od výberu zákazníka, aby sme vyhoveli vašim potrebám.

Jednoduchá údržba a záruka

Naša hliníková pergola je vyrobená s dôrazom na jednoduchú údržbu. Vďaka hrúbke profilov a správnemu prevedeniu je prakticky bezúdržbová. Poskytujeme záruku 5 rokov, aby ste mali väčší pokoj v mysli.

Široká ponuka farieb

Naše pergoly sú dodávané s jemnou štruktúrou v rôznych farebných možnostiach. Medzi farbami nájdete napríklad STR7016, STR8017, STR9016 a STR9006. Ak si nevyberiete žiadnu farbu zo štandardnej ponuky, máme možnosť nástreku farby RAL podľa vášho vzorkovníka.

Typy pergol

Doplňkové príslušenstvo a krytina

K pergole SOLIDA máme v ponuke rôzne doplnky, ktoré vám umožnia vytvoriť ideálne miesto pre posedenie, oddych a zábavu. Strešnú krytinu dopĺňame polykarbonátovými doskami od spoločnosti LEXAN s 10-ročnou zárukou.

Údržba pergoly

Aluminium Garden Pergola Installation

Hliníková pergola vyžaduje len minimálnu údržbu. Ak je to nutné, použite neagresívny čistiaci prostriedok bez rozpúšťadiel, aby ste nezničili povrch pergoly. Pravidelne kontrolujte odkvapy, aby ste zabránili upchatiu a zabezpečili plynulý odtok vody.

Na tejto stránke môžete zdieľať výhody hliníkovej pergoly a viesť návštevníkov k záujmu o váš produkt. Dajte ich vedieť o jednoduchej údržbe, širokej ponuke farieb a doplnkovom príslušenstve.

Cenová ponuka

Výhody

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava