fotografia profilu WINBAU PREMIUM
Picture of WIN-BAU

WIN-BAU

BUĎ SI ISTÝ, ŽE S OKNAMI WIN-BAU SI VYHRAL!

Prečo si vybrať plastové okná WINBAU PREMIUM a ACTIVE

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu produktov plastových okien, medzi ktorými sú naše vlajkové modely WINBAU PREMIUM a WINBAU ACTIVE.

WINBAU PREMIUM

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu produktov plastových okien, medzi ktorými sú naše vlajkové modely WINBAU PREMIUM a WINBAU ACTIVE.

WINBAU PREMIUM okná sú vybavené šesťkomorovou profilovou konštrukciou a hĺbkou 80 mm, čo znamená, že poskytujú veľké množstvo slnečného žiarenia, ktoré preniká do interiéru cez nízke prehnutie profilov rámu/krídla. Možnosť zasklenia skel s hrúbkou až 48 mm zaisťuje vysokú tepelnú izoláciu. Veľké komory umožňujú správne vetranie profilov a ľahký odvod dažďovej vody. Koeficient prestupu tepla Uw je 0,75 W/m²K (pre referenčné okno s rozmermi 1230*1480 mm, Ug = 0,5 W/m2K), čo znamená, že tieto okná poskytujú vysokú tepelnú izoláciu a úsporu energie.

 

Okno WINBAU PREMIUM s šesťkomorovou profilovou konštrukciou a hĺbkou 80 mm

WINBAU ACTIVE

WINBAU ACTIVE okná sú vybavené 6-komorovým systémom a hĺbkou zástavby 70 mm, čo znamená, že majú charakteristický a moderný štýl. Sú vhodné pre oblé tvary a ponúkajú možnosť usporiadania s rovnými alebo polozapustenými krídlami. Široká výstužná komora zaručuje vysokú stabilitu. Okná sú dostupné v širokej škále dyhovaných profilov, čo umožňuje vytvoriť okná, ktoré zodpovedajú rôznym štylizáciám. Koeficient prestupu tepla Uw je 0,88 W/m2K (pre

PVC okno WINBAU-ACTIV 6-komorovým systémom a hĺbkou zástavby 70 mm

Ponúkame vám bezkonkurenčne najlepšie riešenia a najvýhodnejšiu cenovú ponuku!

www.winbau.sk

Zdielaj