Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

DREVO-HLINÍK 68 MM: Kombinácia Prírodných Materiálov a Moderných Technológií

Kombinácia Prírodných Materiálov a Moderných Technológií

Drevo-Hliník 68 mm predstavuje unikátny systém okien, ktorý efektívne kombinuje krásu a tepelné vlastnosti dreva s odolnosťou a dlhou životnosťou hliníka. Tento systém je ideálny pre tých, ktorí hľadajú esteticky príťažlivé, ale zároveň funkčné a odolné riešenie pre svoje bývanie.

DREVO-HLINÍK 68 MM
Plastové okná

Kľúčové vlastnosti a výhody systému Drevo-Hliník 68 mm:

Prírodné Materiály: Okná sú vyrobené z kvalitného borovicového, mahagónového dreva (Meranti), alebo z lepených vrstvených dubových hranolov, ktoré poskytujú nielen pevnosť, ale aj vizuálnu teplu a pôvab. Navyše, tieto materiály pridávajú každému interiéru autentický prírodný vzhľad.

Hliníkové Opláštenie: Vonkajšie opláštenie z hliníka, dodávané renomovanou firmou ALURON, chráni drevo pred vonkajšími vplyvmi a zaisťuje jeho dlhú životnosť, podobne ako kôra chráni strom. Okrem toho, toto opláštenie zvyšuje odolnosť okien proti poveternostným vplyvom a mechanickému poškodeniu.

Vysoká Odolnosť a Trvanlivosť: Hliníkové opláštenie okien zabezpečuje, že sú odolné voči poveternostným vplyvom, čo predlžuje ich životnosť a znižuje potrebu údržby. Tento faktor je kľúčový pre zákazníkov hľadajúcich dlhodobé a nízkoúdržbové riešenia.

Pokročilé Kovanie: Kovanie Multi-Matic od spoločnosti MACO zaručuje hladké fungovanie okien, vysokú bezpečnosť a dobrou tesnosť. Vďaka tomu, okná nielen že efektívne chránia pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ale zároveň poskytujú vynikajúcu ochranu proti nežiaducemu vniknutiu.

Estetická Flexibilita: Okná ponúkajú širokú paletu odtieňov a sú k dispozícii v rôznych štýloch hliníkového opláštenia (classic, softline, retro), čo umožňuje prispôsobiť ich dizajn individuálnym potrebám a štýlu zákazníka. Tento prístup zabezpečuje, že okná sa ľahko integrujú do rozličných architektonických štýlov.

Ekologické a Vodeodolné Laky: Použité laky sú nielen ekologické, ale tiež vodeodolné, čo prispieva k ochrane a dlhodobej estetike okna. Súčasne, tieto laky znižujú vplyv na životné prostredie a sú bezpečné pre domáce prostredie.

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava