Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

WINBAU články

Plastové okná a Hlinikové okná

WINBAU články - Plastové a hliníkové okná pre domácnosti a podniky

Radi Vám prinášame užitočné informácie WINBAU články týkajúce sa plastových a hliníkových okien. Naša spoločnosť WINBAU sa zaoberá výrobou a montážou okien vysokej kvality pre domácnosti a podniky.

Naši odborníci Vám radi poradia pri výbere vhodného typu okna pre Vašu domácnosť alebo podnik. Ponúkame široký sortiment plastových a hliníkových okien, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, energetickou účinnosťou a moderným dizajnom.

Okná sú vyrobené z kvalitných materiálov a využívajú najmodernejšie technológie, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Naše plastové okná sú vyrábané z PVC profilov ALUPLAST, GEALAN a REHAU, ktoré sú medzi odborníkmi veľmi obľúbené pre svoju kvalitu a moderný dizajn. Hliníkové okná vyrábame z profilov ALUPROF a PONZIO, ktoré sú známe svojou vysokou odolnosťou a moderným vzhľadom.

WINBAU články

plastove okna cennik

Najlacnejsie plastove okna cennik na rok 2024

Najlacnejsie plastove okna cennik na rok 2024 Porovnanie cenníkov a vlastností plastových okien a vchodových dverí vám môže výrazne uľahčiť rozhodovanie a priniesť úsporu

Plastové okná GEALAN-LINEAR

Plastové Okná: Zmena, Ktorú Potrebujete WINBAU

V súčasnej dobe sú plastové okná jednou z najobľúbenejších volieb z dôvodu ich cenovej dostupnosti a nízkej údržby. Avšak, rovnako ako všetky stavebné materiály, aj ony prinášajú svoje špecifické výhody a nevýhody. Je dôležité vážiť tieto faktory pred definitívnym rozhodnutím, aby sme si vybrali také riešenie, ktoré bude dlhodobo vyhovovať našim potrebám, ako aj požiadavkám na estetiku a funkčnosť.

Recenzie plastových okien Salamander

plastove okna salamander recenzie

Plastové okná Salamander recenzie: Model Green Line 76 sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou a ekologickým dizajnom, ktoré sú základom jeho popularity. Technické špecifikácie odhaľujú izolačné vlastnosti a použité materiály, zatiaľ čo recenzie zákazníkov potvrdzujú jeho spoľahlivosť a dlhú životnosť. Cenová analýza ukazuje, že Green Line 76 je cenovo konkurencieschopný oproti podobným modelom na trhu.

Vymeňte staré okná za plastové

Dotácie na výmenu okien z Plánu obnovy

Vymeňte staré okná za plastové a ušetrite vďaka dotáciám z Plánu obnovy domov

Výmena starých okien za plastové okná zlepšuje energetickú účinnosť a znižuje náklady na energiu.
Vláda SR ponúka dotácie na výmenu okien v rámci Plánu obnovy domov, ktoré môžu pokryť až 50 % nákladov.
Kombináciou výmeny okien s ďalšími energeticky úspornými opatreniami môžete získať až 19 000 € na zlepšenie energetickej účinnosti vášho domova.

Plastove okna 2024

Plastové Okná v Roku 2024: Udržateľnosť a Energetická Účinnosť

Úvod do Trendov Plastových Okien 2024
WINBAU a Inovácia s Plastovými Oknami GEALAN-LINEAR
Dôraz na Udržateľnosť a Energetickú Účinnosť v Plastových Oknách
Technologické Pokroky WINBAU v Plastových Oknách
Inteligentné Funkcie Plastových Okien GEALAN-LINEAR
Štýlová Rozmanitosť a Prispôsobenie Plastových Okien od WINBAU

Plastové okná GEALAN-LINEAR

Plastové okná GEALAN-LINEAR

Plastové okná GEALAN-LINEAR s konštrukčnou hĺbkou 74 mm a ďalší vývoj v segmente stavebných hĺbok 70 mm zabezpečuje vysokú úroveň stability s moderným funkčným sklom a vďaka viac-komorovej konštrukcii poskytuje väčšiu bezpečnosť, zvukovú izoláciu a tepelnú izoláciu. Univerzálnosť systému plastových okien GEALAN-LINEAR je podčiarknutá priamym dizajnom, ktorý sleduje minimalistický trend moderného architektonického štýlu.

porovnanie hliníkových a plastových okien

Porovnanie hliníkových a plastových okien 2023

Porovnanie vlastností a výhod hliníkových a plastových okien pre váš domov. Zistite, ktorý typ okien je pre vás ten správny – či už z hľadiska tepelnej izolácie, dizajnu alebo ceny. Prečítajte si naše porovnanie a urobte informované rozhodnutie pri výbere okien pre svoj domov.

fotografia profilu WINBAU PREMIUM

Prečo si vybrať plastové okná WINBAU PREMIUM a ACTIVE

Ponúkame širokú škálu plastových okien, vrátane našich vlajkových modelov WINBAU PREMIUM a WINBAU ACTIVE. Oba modely poskytujú vysokú tepelnú izoláciu, veľké množstvo slnečného žiarenia a dizajnové možnosti pre rôzne štylizácie.

V perfect umožňuje dokonalé tvarovanie aj na zakrivených profiloch

V-PERFECT

Technológia zvárania V-Perfect umožňuje ideálne spojenie profilov a dosiahnutie tzv. tenkých zvár. V-Perfect úplne eliminuje vznik výtokov počas procesu spájania profilov a zlepšuje kontrolu tlaku zvárania. To všetko robí, že pred spoločnosťou WINBAU sa objavujú nové možnosti v vytváraní ešte estetickejších a dizajnovo príťažlivejších produktov.

Rosenie okien

Trápi vás rosenie okien? Zabráňte mu

Rosenie okien nie je len estetickým problémom. Na miestach, kde sa hromadia kvapôčky vody, sa bez jej pravidelného utierania po čase začnú tvoriť plesne. Roseniu okien sa však dá zabrániť. Ako? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

stollar-panel dvere

Plastové, drevené či hliníkové? Win-Bau vám poradí, aké dvere zvoliť

Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005 Facebook Twitter Youtube Menu Domov O NÁS Články Realizácie plastových, hliníkových okien Spolupráca Výrobcovia našich okien OKNÁ Plastové okná Hliníkové okná Drevohliníkové okná Drevené okná Doplnky k oknám Servis plastových okien plastové okná cenník DVERE Plastové dvere Hliníkové dvere Drevené dvere Katalóg

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava