Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

WINBAU články

Plastové okná a Hlinikové okná

Plastové a hliníkové okná pre domácnosti a podniky - WINBAU články

Radi Vám prinášame užitočné informácie WINBAU články týkajúce sa plastových a hliníkových okien. Naša spoločnosť WINBAU sa zaoberá výrobou a montážou okien vysokej kvality pre domácnosti a podniky.

Naši odborníci Vám radi poradia pri výbere vhodného typu okna pre Vašu domácnosť alebo podnik. Ponúkame široký sortiment plastových a hliníkových okien, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, energetickou účinnosťou a moderným dizajnom.

Okná sú vyrobené z kvalitných materiálov a využívajú najmodernejšie technológie, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť. Naše plastové okná sú vyrábané z PVC profilov ALUPLAST, GEALAN a REHAU, ktoré sú medzi odborníkmi veľmi obľúbené pre svoju kvalitu a moderný dizajn. Hliníkové okná vyrábame z profilov ALUPROF a PONZIO, ktoré sú známe svojou vysokou odolnosťou a moderným vzhľadom.

Plastové okná GEALAN-LINEAR
WINBAU okná články

Plastové okná GEALAN-LINEAR

Plastové okná GEALAN-LINEAR s konštrukčnou hĺbkou 74 mm a ďalší vývoj v segmente stavebných hĺbok 70 mm zabezpečuje vysokú úroveň stability s moderným funkčným sklom a vďaka viac-komorovej konštrukcii poskytuje väčšiu bezpečnosť, zvukovú izoláciu a tepelnú izoláciu. Univerzálnosť systému plastových okien GEALAN-LINEAR je podčiarknutá priamym dizajnom, ktorý sleduje minimalistický trend moderného architektonického štýlu.

Čítaj
porovnanie hliníkových a plastových okien
WINBAU okná články

Porovnanie hliníkových a plastových okien 2023

Porovnanie vlastností a výhod hliníkových a plastových okien pre váš domov. Zistite, ktorý typ okien je pre vás ten správny – či už z hľadiska tepelnej izolácie, dizajnu alebo ceny. Prečítajte si naše porovnanie a urobte informované rozhodnutie pri výbere okien pre svoj domov.

Čítaj
Vypredaj plastovych okien
WINBAU okná články

Výpredaj plastových okien – 100% kvalita od spoločnosti Winbau 2023

Spoločnosť pravidelne organizuje výpredaje, kde ponúka zákazníkom 100% kvalitné okná za výhodné ceny. V rámci výpredaja sú k dispozícii dva typy okien: kategória I, ktorá obsahuje okná bez výrobných alebo vizuálnych chýb, ale nie sú v súlade s objednávkou zákazníka, a kategória II, kde sú okná funkčné, ale majú vizuálne chyby.

Čítaj
fotografia profilu WINBAU PREMIUM
WINBAU okná články

Prečo si vybrať plastové okná WINBAU PREMIUM a ACTIVE

Ponúkame širokú škálu plastových okien, vrátane našich vlajkových modelov WINBAU PREMIUM a WINBAU ACTIVE. Oba modely poskytujú vysokú tepelnú izoláciu, veľké množstvo slnečného žiarenia a dizajnové možnosti pre rôzne štylizácie.

Čítaj
V perfect umožňuje dokonalé tvarovanie aj na zakrivených profiloch
WINBAU okná články

V-PERFECT

Technológia zvárania V-Perfect umožňuje ideálne spojenie profilov a dosiahnutie tzv. tenkých zvár. V-Perfect úplne eliminuje vznik výtokov počas procesu spájania profilov a zlepšuje kontrolu tlaku zvárania. To všetko robí, že pred spoločnosťou WINBAU sa objavujú nové možnosti v vytváraní ešte estetickejších a dizajnovo príťažlivejších produktov.

Čítaj
Rosenie okien
WINBAU okná články

Trápi vás rosenie okien? Zabráňte mu

Rosenie okien nie je len estetickým problémom. Na miestach, kde sa hromadia kvapôčky vody, sa bez jej pravidelného utierania po čase začnú tvoriť plesne. Roseniu okien sa však dá zabrániť. Ako? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

Čítaj

Všetky produkty

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava