Vypredaj plastovych okien
Picture of WIN-BAU

WIN-BAU

BUĎ SI ISTÝ, ŽE S OKNAMI WIN-BAU SI VYHRAL!

Výpredaj plastových okien – 100% kvalita od spoločnosti Winbau 2024

Výpredaj plastových okien

Výpredaj plastových okien – 100% kvalita od spoločnosti Winbau 2024 Nič netrvá večne a platí to aj o životnosti plastových okien. I kvalitné plastové okná bude po desaťročiach služby potrebné nakoniec nahradiť novými. Prezradíme vám, podľa čoho spoznáte, že doslúžili.

O spoločnosti Winbau

Winbau je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou výroby a predaja plastových okien a dverí.

Výpredaj plastových okien

Výhody plastových okien od Winbau

Naše okná sú vyrábané na mieru pre každého zákazníka a pre každú stavbu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a optimálne tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Okrem toho naše okná disponujú modernými technológiami, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a komfort v každom dome alebo byte.

Výpredaj plastových okien

V snahe poskytnúť našim zákazníkom najlepšie možné ceny a zároveň udržať vysokú kvalitu našich výrobkov, pravidelne organizujeme výpredaje. Týmto spôsobom sa snažíme umožniť každému zákazníkovi čo najvýhodnejší prístup k našim produktom.

Kategórie v rámci výpredaja plastových okien

Výpredaj plastových okien dáva zákazníkom jedinečnú príležitosť získať 100% kvalitné okná za výhodnú cenu. Navyše, v rámci výpredaja ponúkame dva typy okien:

Prvá Kategória I: Táto kategória zahŕňa okná, ktoré sú vyrobené bez akýchkoľvek výrobných alebo vizuálnych chýb, ale nie sú v súlade s objednávkou zákazníka.

 

Na druhej strane, Kategória II: Táto kategória zahŕňa okná, ktoré majú vizuálne chyby, ako sú poškodené rámy alebo sklá.

Široká ponuka plastových okien

Naša ponuka plastových okien je veľmi široká a zahrňuje rôzne typy okien, ako napríklad:

  • Jednokrídlové a dvojkrídlové okná,
  • Otváravo-sklopné a sklopné okná,
  • Balkónové okná,
  • Fixné okná (neotváravé),
  • Okná so zasklením čírym izolačným sklom alebo ornamentným sklom,
  • Okná v bielej farbe alebo s rôznymi vonkajšími lamináciami.

Okrem toho, každý typ okna je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym architektonickým štýlom a osobným preferenciám zákazníkov. Taktiež, všetky naše produkty sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a výborné funkčné vlastnosti.

Vlastnosti plastových okien od Winbau

Všetky naše plastové okná disponujú vysokými tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze za energie a zabezpečia vám pohodlné bývanie v každom ročnom období. Okrem toho, v súčasnej dobe máte jedinečnú príležitosť získať naše kvalitné plastové okná za ešte výhodnejšiu cenu v rámci aktuálneho výpredaja. Taktiež by som rád zdôraznil, že táto ponuka je časovo obmedzená, takže neváhajte a využite túto skvelú príležitosť.

Pre našich zákazníkov sú k dispozícii aj doplnkové prvky ako žalúzie, sieťky proti hmyzu, rolety a iné doplnky, ktoré môžu zlepšiť funkčnosť a vzhľad vašich okien. Všetky tieto doplnky sú vyrábané z kvalitných materiálov a dokonale zapadajú do dizajnu našich plastových okien.

Okrem toho, Winbau ponúka aj profesionálnu montáž a servis plastových okien. Naši skúsení pracovníci sa postarajú o to, aby vaše nové okná boli nainštalované včas a s najvyššou starostlivosťou. Okrem toho, ak by sa vám stalo, že vaše okná budú potrebovať opravu, náš servisný tím bude k dispozícii v prípade, že budete potrebovať naše služby.

Výpredaj plastových okien je pre nás príležitosťou na to, aby sme našim zákazníkom ponúkli najlepšiu možnú kvalitu za výhodné ceny. Naši zákazníci si môžu byť istí, že pri nákupe výrobkov od Winbau získajú výrobky vysokej kvality za rozumnú cenu. Našou prioritou je poskytovať našim zákazníkom kompletné riešenia a zabezpečiť, aby boli spokojní so všetkými našimi službami.

Ak hľadáte plastové okná, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, disponujú modernými technológiami a sú dostupné za výhodné ceny, nezabudnite kontaktovať Winbau. Ďalej, naši skúsení zamestnanci sa vám radi poradia a pomôžu vám pri výbere plastových okien, ktoré vyhovujú vašim potrebám a preferenciám. Nakoniec, využite jedinečnú príležitosť získať kvalitné plastové okná za výhodné ceny v rámci výpredaja Winbau!

 
 
 

Ponúkame vám bezkonkurenčne najlepšie riešenia a najvýhodnejšiu cenovú ponuku!

www.winbau.sk

Zdielaj

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava