Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

Doplnky

Vypočítajte si cenu Vašej tieniacej techniky

Moderné okná už dávno nie sú len o tepelno izolačných vlastnostiach a funkčnej stránke, ale sú plnohodnotnou súčasťou vzhľadu interiéru. V našej ponuke tak nájdete široké možnosti, ako doplniť vzhľad okien a prispôsobiť ho vášmu interiéru.

Vybrať si môžete okenné kľučky a parapety, aby svojím štýlom a farbou dokonale dotvorili vzhľad miestnosti, kde sa nachádzajú. Sieťky proti hmyzu a ochranné sieťky zas udržia neželených návštevníkov mimo vášho interiéru. Tí náročnejší môžu dokonca využiť aj možnosť vybrať si typ skla do okien. Príslušenstvo je vyrábané presne na mieru, preto dokonale sadne na vaše okná a splní všetky požiadavky.

Vonkajšie žalúzie

Plynulá regulácia prirodzeného osvetlenia a slnečného žiarenia

PONÚKAME K DODANIU NIEKOĽKO TYPOV VONKAJŠÍCH ŽALUZÍÍ

Vonkajšie žalúzie – moderný spôsob tienenia
Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen na zatienenie okien moderne poňatých rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálne zatemnenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý.

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu

MÔŽETE VYBERAŤ ZO 4 TYPOV VONKAJŠÍCH ROLIET

Vonkajšie rolety sú exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov, tj vysoko kvalitného a veľmi odolného hliníka (plneného polyuretánovou penou). Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu. Obťažovanie hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje. Sú ovládané buď manuálne s popruhom alebo kľukou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.

Horizontálne žalúzie

Najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany

Z FAREBNEJ ŠKÁLY JEDNODUCHO A HARMONICKY ZĽADÍTE FARBY V MIESTNOSTI

Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru, ochraňujú nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť.

Pevné okenné siete rámové

NAJJEDNODUCHŠIA OCHRANA PRED DOTERNÝM HMYZOM

Siete proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien. Spájajú v sebe jednoduchosť riešenia montáže s vysokou úžitkovou hodnotou. Siete sú vyrábané z rôznych profilov v niekoľkých farebných variantoch s možnosťou lakovania do odtieňov podľa vzorkovníka RAL. Ponuka farebného zladenia umožňuje dokonalý estetický súlad s rámom okna.

Rám siete je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu. Všetky umožňujú sňatie sietí z okna.

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava