Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

Hliníkové dvere

Rôzne typy dverí majú odlišné vlastnosti. Ak hľadáte kvalitné dvere s prekvapujúco nízkou cenou, vyberte si hliníkové dvere.

Hliníkové dvere sú obľúbené pre svoju funkčnosť. Hliníkové dvere sú odolné voči korózii, čo je dôležité najmä pre exteriérové dvere a dvere pre miestnosti s vyššou vlhkosťou.

Hliníkové dvere majú moderný a minimalistický vzhľad. Hliníkové dvere v kombinácii so sklom vyzerajú veľmi luxusne. Táto kombinácia je obzvlášť vyhľadávaná milovníkmi severského interiérového dizajnu, ktorý je mimoriadne žiadaný. Naviac, ľahký hliník prirodzene znižuje hmotnosť rámu, ak je kombinovaný s ťažším sklom.

Hliníkové dvere

Hliníkové dvere Win Bau je možné vyrobiť na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Ak hľadáte atraktívny vzhľad s dobrou cenou, je táto možnosť pre vás najlepšia.

PONZIO 1600 TT

PONZIO 1600 TT profil
PONZIO 1600 TT

Systém posuvných dverí, ktorý umožňuje vytvárať stabilné tvary a veľké plochy.

S týmto systémom môžete vytvoriť až šesťkrídlovú konštrukciu s veľmi ťažkými krídlami. Vychádza v ústrety očakávaniam náročných zákazníkov a ponúka vynikajúce riešenie svojim vysokým technickým štandardom.

Stavebná hĺbka profilov krídel v tomto systéme je 67 mm, u dvojkoľajových zárubní 160 mm, u trojkoľajových potom 247 mm. Systém sa vyznačuje vysokou tesnosťou v náročných poveternostných podmienkach. Umožňuje osadenie výplňami do 50 mm.

Ponzio PT 50

Tento systém je navrhnutý predovšetkým pre vnútorné stavebné prvky, ako sú nevykurované predsiene, pokladničné boxy či deliace steny.

Použité riešenie umožňuje osadenie sklenenými výplňami, hliníkovými panelmi, nábytkovými doskami, sendvičovými panelmi či polykarbonovými doskami s hrúbkou 1-140 mm.
Stavebná hĺbka zárubní aj krídel je 52 až 60 mm. Systém PT 50 sa hodí ako pre krídlové dvere, tak aj pre bezfalcové dvere so skrytými pántmi.
Výhodou týchto pántov je jednoduchá montáž a možnosť nastavovania až v troch smeroch. Ďalšou dôležitou výhodou systému PONZIO PT 50 je možnosť ľahkej kombinácie s ostatnými systémami z rady Ponzio (rovnaké rohové spoje, zasklievacie lišty, vybavenie aj väčšina kovania)
Dostupný aj vo variante pre okná.

Ponzio PT 50 profil
Ponzio PT 50

ALUPROF MB-78-EI

ALUPROF MB-78-EI profil
ALUPROF MB-78-EI

Systém MB-78 EI sa používa na vykonávanie vnútorných i vonkajších požiarnych priečok.

U jednokrídlových alebo dvojkrídlových dverí možno docieliť požiarnej odolnosti triedy EI 15, EI 30, EI 45, EI 60 alebo EI 90 podľa normy PN-EN 13501-2: 2010.
Nezávislými skúškami bolo potvrdené, že výrobky vykonané na základe tohto systému majú veľmi dobrú tepelnú (Uf od 1,60 W / m2K) a zvukovú izoláciu (do 40 dB). Základom systému sú tepelne izolované hliníkové profily so stavebnou hĺbkou 78 mm. Tento efekt zaručujú medzi inými špeciálne tvarované tepelné vložky so šírkou 34 mm a nízkym súčiniteľom prestupu tepla.

Pre nepohyblivé priečky je prípustná výška 4 m, u krídlových dverí sú povolené rozmery krídla do 1,4 x 2,5 m. Dvere v systéme MB-78 EI možno montovať samostatne, alebo aj ako súčasť rozsiahlejších konštrukcií. Aj tento systém ponúka rohové spoje stien, možnosť ohýbania profilov a vytvárania oblúkových konštrukcií. Estetické kvality možno ďalej podčiarknuť pridaním dekoračných deliacich líšt do výplní.
Dostupný aj vo variante pre okná.

ALUPROF MB 77 HS

Zdvižne posuvné balkónové dvere v systéme MB 77 HS ponúkajú perfektné riešenie stien, ktoré spájajú miestnosť či zimnú záhradu s vonkajším svetom.

Môžete tak pohodlne vystúpiť na balkón, terasu či do otvoreného priestoru záhrady. Dodatočné pohodlie pre užívateľov ponúkajú tieto dvere aj vďaka tomu, že nezaberajú miesto vo vnútri miestnosti a umožňujú veľmi dobrý kontakt s vonkajším prostredím.

Vďaka svojim perfektným vlastnostiam sa tento systém výborne osvedčí ako v obytných domoch, tak aj v apartmánoch či hotelových miestnostiach. Z nepochybných konštrukčných predností treba obzvlášť zdôrazniť odolné a zároveň štíhle profily, z ktorých možno zostaviť nízkoprahové dvere s hmotnosťou krídla do 400 kg, výškou 3,2 m a šírkou 3,3 m.

Špeciálne tvarované krídlové tesnenia a zasklievacie lišty, ako aj zodpovedajúce kovanie, zabezpečí dokonalé utesnenie dverí proti prieniku vody a vzduchu. Vďaka uzavretému tvaru zasklievacích líšt a prvkom proti vypáčeniu bolo dosiahnutie zvýšenej ochrany proti vlámaniu, bez toho, aby sa zmenili zásadné konštrukčné parametre dverí. Pestrá paleta odtieňov umožňuje dvere prispôsobiť akémukoľvek vnútornému či vonkajšiemu prostrediu.

ALUPROF MB 77 HS profil
ALUPROF MB 77 HS

Ďalšou výhodou výberu hliníkových dverí je, že cenová dostupnosť. Hliníkové dvere Win Bau sú dostupné za lepšiu cenu, ako by ste očakávali. Nechajte si vypracovať najlepšiu cenovú ponuku pre hliníkové dvere Win Bau

Hliník je veľmi pevný a hliníkové rámy majú užší profil, čo z nich robí aj elegantnú voľbu.

Sila hliníka umožňuje maximalizovať presklenú plochu a otvára tak najlepší možný vonkajší pohľad, čím stiera hranice medzi vnútorným a vonkajším priestorom.

Kvalita hliníka sa neznižuje pôsobením UV lúčov, nebude hniť, hrdzavieť ani sa ohýbať. Hliníkové dvere sú skutočne bez údržbové. Hliník je tiež ohňovzdorný a ponúka vyššiu bezpečnosť.

Kvalitné hliníkové dvere majú vysokú energetickú účinnosť, čo pomáha znižovať účet za energie a znižovať celkovú energetickú náročnosť vášho domu alebo komerčnej budovy.

Hliník je tiež recyklovateľný, čo výrazne znižuje celkovú uhlíkovú stopu. Hliníkové okná Win Bau sú aj ekologickou voľbou.

WINBAU
Ponúkame vám bezkonkurenčne najlepšie riešenia a najvýhodnejšiu cenovú ponuku!

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava