Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

Hliníkové okná MB-SR 50N

Flexibilné a Efektívne Riešenie pre Ľahké Steny

Hliníkové okná MB-SR 50N sú moderné riešenie pre výrobu a stavbu ľahkých stien závesného a výplňového typu. Tento systém je navrhnutý tak, aby vyhovoval súčasným trendom v architektúre, a ponúka flexibilitu v oplechovaní profilov stĺpikov a priečnikov z vnútornej strany fasády. Takéto riešenie umožňuje dosiahnuť rôzne verzie vonkajšieho vzhľadu, čo poskytuje architektom a stavebným firmám širokú paletu možností pri dizajnovaní fasád budov.

logo aluprof
Hliníkové okná MB-SR 50N

Flexibilita a Estetika

Hliníkové okná MB-SR 50N umožňujú vytváranie esteticky príťažlivých fasád s možnosťou prispôsobenia vzhľadu podľa individuálnych požiadaviek a špecifikácií projektu. Systém podporuje integráciu rozličných materiálov a povrchových úprav, čo umožňuje dosiahnuť požadovaný estetický efekt, či už ide o moderný alebo tradičný vzhľad.

Tepelná Izolácia MB-SR 50N

Pre projekty, kde sú vyššie nároky na tepelnú izoláciu, je dostupná verzia MB-SR50N HI+. Táto verzia je vyvinutá s dôrazom na zvýšenú tepelnú izoláciu, čím zabezpečuje nielen estetickú, ale aj funkčnú hodnotu pre budovy, ktoré vyžadujú lepšie tepelnoizolačné vlastnosti.

Aplikácie a Využitie Systému MB-SR 50N

Hliníkové okná MB-SR 50N sú ideálné pre konštrukciu ľahkých stien v rozličných typoch budov, od komerčných centier po kancelárske budovy a verejné inštitúcie. Schopnosť prispôsobiť sa rôznym architektonickým štýlom a požiadavkám na dizajn robí tento systém obľúbenou voľbou pre architektov a developerov.

Hliníkové okná MB-SR 50N

Odolnosť voči vetru

Vodotesnosť

Zvuková izolácia

Bezpečnosť

Termika

Technické parametre systému MB-SR 50N

Kľúčové parametre systému:
 • Priepustnosť vzduchu:
  Hodnota AE 1200 naznačuje vynikajúcu odolnosť voči prieniku vzduchu, čo zaisťuje stabilné vnútorné prostredie v budovách.

  Vodotesnosť:
  S hodnotou RE 1200 podľa normy EN 12154, tento systém zaručuje skvelú ochranu proti vnikaniu vody, kľúčovú pre vysokú poveternostnú odolnosť.

  Odolnosť proti nárazu:
  Klasifikácia I5/E5 podľa EN 14019 potvrdzuje vysokú odolnosť proti nárazom, čo zvyšuje bezpečnosť a trvanlivosť konštrukcie.

  Súčiniteľ prestupu tepla profilu Uf:
  S hodnotou >0,7 W/(m²K), systém poskytuje efektívnu tepelnú izoláciu, čo prispieva k lepšej energetickej účinnosti celého objektu.

  Tieto parametre dokazujú, že systém je navrhnutý s dôrazom na funkčnosť a dlhodobú odolnosť, čo ho robí ideálnym riešením pre moderné stavebné projekty.

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava