Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005

Plastové dvere

Ľahké posuvné plastové dvere sú najlepším variantom dverí na terasu alebo do záhrady.

Plastové dvere

Plastové dvere sú dobrá voľba aj pre váš domov alebo kanceláriu. Dvere zohrávajú dôležitú úlohu v interiéroch miestnosti, pričom priestoru dodávajú štýl a eleganciu.

Moderné plastové dvere sú vhodné do akéhokoľvek interiéru. Vchodové platové dvere je možné vyrobiť v štýle, ktorý im dodá šmrnc.

Prvý dojem je dôležitý a preto prináša WinBau inovatívne postupy pri výrobe plastových dverí, ktoré z nich robia nielen funkčný interiérový prvok ale aj estetický doplnok interiéru. Plastové dvere WinBau sú skutočne dobrou voľbou.

Plastove dvere

Plastové profily používane pri výrobe plastových dverí WinBau sa odlišujú a ponúkajú jedinečné vlastnosti. Sú preto správnou voľbou pre komerčné aj bytové priestory.

logo-aluplast

Vonkajšie plastové dvere IDEAL 7000

Séria IDEAL 7000 otvára nové možnosti v produkcii vonkajších dverí. Vďaka viacpriechodovej konštrukcii, hĺbke zabudovania 85 mm a možnosti použitia súprav skiel a výplní o šírke až 50 mm sa podarilo významne zlepšiť parametre tepelnoizolačnosti konštrukcie, dosahujúc hodnotu Uf do 1,2 W/m2K.

fotografia modelu IDEAL_7000

Výhody

 • Možnosť výroby vonkajších dverí
 • Viacpriechodová konštrukcia zvyšujúca tepelnoizolačné vlastnosti
 • Možnosť použitia súprav skiel a výplní širokých až 50 mm
 • Zlepšenie parametrov tepelnej izolácie s hodnotou Uf až do 1,2 W/m2K.

Vonkajšie plastové dvere IDEAL 4000

Séria IDEAL 4000 je základnou ponukou riešení vonkajších dverí aluplast. Vďaka viacpriechodovej zabudovaniu hĺbky 70 mm a použitiu dverového prahu s tepelnoizolačnou medzerou poskytujú veľmi dobré parametre tepelnej izolácie.

Plastové dvere IDEAL_4000

Výhody

 • Základná ponuka riešení pre vonkajšie dvere aluplast
 • Viacpriechodová zabudovanie zvyšujúce tepelnoizolačné vlastnosti
 • Použitie dverového prahu s tepelnoizolačnou medzerou pre zlepšenie tepelnej izolácie.

ALUPLAST HST 85

JEDEN SYSTÉM – TRI RIEŠENIA HST 85
Nový dverný systém HST 85 mm je na jednej strane odpoveďou na očakávania vytvoriť stále väčšie okenné konštrukcie a na strane druhej prostredníctvom konštrukčných zmien a predovšetkým možnosti použitia širších skiel do šírky 51 mm, umožňuje získať nadpriemerné tepelnoizolačné vlastnosti. Novinkou v tomto segmente je modulárna povaha konštrukcie, ktorá umožňuje ľubovoľné tri konfigurácie produktu v závislosti od očakávaných tepelných parametrov. Zdvižno posuvné dvere HST 85 mm sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú pohodlné spojenie interiéru s terasou a panoramatický výhľad vďaka veľkej presklenej ploche. Nespornou výhodou tohto typu terasových dverí sú možné
konštrukčné rozmery.

Plastové dvere ALUPLAST HST 85

Výhody

 • Možnosť vytvorenia väčších okenných konštrukcií
 • Použitie širších skiel do šírky 51 mm
 • Nadpriemerné tepelnoizolačné vlastnosti
 • Modulárna povaha konštrukcie umožňujúca ľubovoľné tri konfigurácie
 • Ideálne riešenie pre spojenie interiéru s terasou s panoramatickým výhľadom
 • Možné konštrukčné rozmery.
Gealan_Fenster-Systeme_logo

Systém HST

Systém HST Plastové dvere
Systém HST Plastové dvere

Systém profilov S 8000 IQ je nový výrobok so stavebnou hĺbkou 74 mm, ktorý spĺňa všetky požiadavky na modernú okennú techniku. Vďaka 6-komorovej konštrukcii má vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti.

Poskytuje účinnú ochranu proti hluku, navodzuje pocit bezpečia a pohodlia pri používaní okna. Systém je naviac mimoriadne stabilný vďaka silným oceľovým výstužiam v zárubni a krídle. Pestrá paleta farieb ponúka rôzne varianty povrchovej úpravy. Aby ste zabránili vzniku plesne, môžete dodatočne použiť vetrací systém. Veľký a hladký povrch odvodňovacej drážky zjednodušuje údržbu. Výborné tepelno-izolačné vlastnosti pomáhajú nielen znižovať náklady na teplo, ale tiež aktívne prispievajú k obmedzeniu emisií oxidu uhličitého. Profil má klasický tvar so zaoblenými hranami. Optimálny tvar z hľadiska materiálu chráni prírodné zdroje a životné prostredie.

Nemäkčený polyvinylchlorid je vyrobený z polyvinylchloridu (PVC). Tento všestranný polymér sa používa v každodenných potrebách, od oblečenia až po izoláciu káblov.

Plastové dvere si od ich uvedenia na trh získali mimoriadnu obľubu. Majú všetko, čo sa od dobrých dverí očakáva – sú robustné, odolné, majú skutočne dlhú životnosť a tiež dobré izolačné vlastnosti. Ešte stále sme vás nepresvedčili, že plastové okná budú dobrou voľbou aj pre vás? Plastové dvere je možné dodať v rôznych farebných prevedeniach, je ich teda možné prispôsobiť vášmu interiéru. Plast je nenáročný na údržbu a veľmi jednoducho sa čistí. Plastové dvere Win Bau sú skutočne správna voľba!

Neopomeňme ani bezpečnosť. PVC dvere sú konštrukčne navrhnuté tak, aby maximálne zvýšili bezpečnosť. Majú tiež protipožiarne vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť majetok. Plastové dvere majú výbornú izolačnú schopnosť a okrem tepla/zimy, vás dokonale chránia aj pred hlukom.

WINBAU
Ponúkame vám bezkonkurenčne najlepšie riešenia a najvýhodnejšiu cenovú ponuku!

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava