Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005
Gealan logo
Plastové okno GEALAN 8000

Plastové okná GEALAN 8000

Plastové okná GEALAN 8000 predstavujú inovatívny produkt s stavebnou hĺbkou 74 mm, ktorý úplne spĺňa všetky požiadavky moderných okenných technológií. Okrem toho, viac prechodných slov môžem použiť. Tento 6-komorový systém profilov poskytuje vynikajúcu tepelno-izolačnú schopnosť a zabezpečuje efektívnu ochranu proti hluku.

Okrem tepelného komfortu vám okná GEALAN 8000 tiež zaručia pocit bezpečia a pohodlia. Ich mimoriadnu stabilitu zabezpečujú oceľové výstuže v zárubni a krídle. Paleta farieb je pestrá, čo vám umožňuje vybrať si variant povrchovej úpravy podľa vášho vkusu. Navyše, pre zabránenie vzniku plesne môžete doplniť vetrací systém.

Ďalšou výhodou týchto okien je veľký a hladký povrch odvodňovacej drážky, ktorý zjednodušuje údržbu. Ich vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti nielenže pomáhajú znížiť náklady na vykurovanie, ale aj aktívne prispievajú k obmedzeniu emisií oxidu uhličitého, čím šetríme životné prostredie. Okrem toho, ich klasický tvar so zaoblenými hranami je optimálny z hľadiska materiálu, čo prispieva k ochrane prírodných zdrojov a životného prostredia.

Technické údaje GEALAN 8000

technický nákres rezu Gealan_S_8000_IQ

 

 • Profil 6 – komorový profil s hĺbkou zabudovania rámu a krídla 74 mm. Spojenie rámu a krídla je 116 mm. Šírka pohyblivého stĺpika je 162 mm.
 • Sklá Hrúbka zasklenia je od 24 mm do 44 mm. Balík obsahuje jednokomorové zasklenie so súčiniteľom prestupu tepla Ug = 1,1 W / m2K. Je možné použiť sklenené balíky s koeficientom Ug = 0,6 W / m2K (pre dvojkomorové balíky)
 • Rám Štandardne oceľový pozinkovaný rám. Voliteľný je teplý rámik od TGI®-Spacer dostupný v rôznych farebných variantoch.
 • Kovanie Všestranný systém kovania SIEGENIA TITAN AF. Vybavený mikroventiláciou, blokádou nesprávnej polohy kľučky a zdvíhačom krídla Na želanie možnosť výberu skrytých pántov TITAN AXXENT 24
 • Výstuž štandardne otvorená oceľová výstuž v tvare C. V prípade veľkých konštrukcií alebo na želanie zákazníka – plná oceľová výstuž (uzavretá) v ráme.
 • Tesnenie Okno je vybavené systémom dvojitého tesnenia z materiálu EPDM. Dostupné farby sú čierna a sivá. Voliteľné vyplnenie drážky kovania.
 • Farebnosť Okná sú dostupné v 58 farbách fólie Renolit s bielym alebo krémovým jadrom. Navyše sú 3 farby v palete akrylových farieb.

 Výhody Plastových oknien GEALAN 8000

 Výhody

 • Vynikajúca tepelná izolácia vďaka 6 – tim komorám 74mm
 • Vynikajúca stabilita vďaka oceľovým výstužiam v zárubni aj krídle
 • Pestrá paleta farieb ponúka rôzne varianty povrchovej úpravy
 • Z vonkajšej strany klasický tvar so zaoblenými hranami
 • Optimálny tvar profilov z hľadiska materiálu chráni prírodné zdroje životného prostredia
 • Hladký povrch rámu uľahčuje údržbu
DREVO-HLINÍK 68 MM

Odolnosť voči vetru

Acrycolor

Vodotesnosť

Zvuková izolácia

Bezpečnosť

Termika

GEALAN fotografia bytu
GEALAN
GEALAN fotografia bytu
GEALAN
GEALAN
GEALAN

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava