Telefón: 0911 800 003 / 0911 800 005
Gealan logo
Plastové okno GEALAN 9000

Plastové okná GEALAN 9000

Plastové okná GEALAN 9000 Dôsledne prepracované konštrukčné detaily kombinovaného systému S 9000 umožňujú doshiahnuť výborný prestup tepla v hodnote Uw = 0,96 W/m2K. Šesťkomorová štruktúra rámu a krídla je zárukou vysokej tepelnej aj zvukovej izolácie.

Nevyhnutnú stabilitu okna GEALAN 9000 zaisťuje oceľová výstuž, ktorá je v ráme aj krídle vyrobená z jedného kusu. Inteligentný systém rozmiestnenia tesnenia v 3 úrovniach prispieva k zvýšeniu tepelno-izolačných vlastností. Zvýšená zasklievacia lišta s výškou 26 mm a vyšší tesniaci profil zabraňuje vzniku teplotných mostov na okraji trojskla a priaznivo ovplyvňuje tepelno-izolačné vlastnosti. Dodatočné tesnenie v odvodňovacej drážke pod sklom účinne bráni prenikaniu chladného vonkajšieho vzduchu a priaznivo ovplyvňuje zvukovo izolačné vlastnosti.

Vďaka inteligentnému designu je možné skombinovať elegantné a moderné okná. Nízke rámy a krídla umožňujú vytvárať moderné veľkoplošné presklené plochy.

Technické údaje plastového okna GEALAN 9000

9000_technicky_vykres

VLASTNOSTI GEALAN 9000:

  • Profil: Dokonalý 6-komorový profil rámu a krídla pre vynikajúcu tepelnú izoláciu celej budovy. Jednoduchá údržba vďaka hladkému a veľkému povrchu. Stredové tesnenie prispieva k zlepšeniu tepelnej izolácie okna.

  • Sklo: Zasklenie s hrúbkou 48 mm. Možnosť použitia bezpečnostných, tvrdených, protislnečných a protihlukových skiel.

  • Kovanie: Kovanie značky SIEGENIA TITAN AF s blokovaním nesprávnej polohy rukoväte a mikroventiláciou. Personalizácia kovania vzhľadom na funkčnosť a bezpečnosť je k dispozícii v našej ponuke.

Výhody Plastových oknien GEALAN 9000

VÝHODY Plastových oknien GEALAN 9000:

  • 6 komôr v ráme: Poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu, čo prispieva k energií úspornému a tichému prostrediu vo vnútri domu.

  • Inštalačná hĺbka 82 mm: Zabezpečuje pevnú montáž a stabilitu okna, čo pomáha predchádzať prúdeniu vzduchu a zamedzuje kondenzácii.

  • Použiteľnosť metódy STV (Statické zasklenie na sucho): Táto technológia umožňuje lepenie skla na krídlo, čím sa vytvára robustnejšia konštrukcia a väčšia stabilita celého systému.

  • Technológia STV®: Zlepšuje celkovú pevnosť okna tým, že statika sklá je prenesená na krídlo. Tým sa zvyšuje stabilita a odolnosť okna voči vnútornému tlaku a vonkajším vplyvom.

  • Tradičné blokovanie: Napriek použitiu technológie STV, systém stále zahŕňa tradičné blokovanie, čo zabezpečuje spoľahlivé uzavretie okna a jeho jednoduchú manipuláciu.

DREVO-HLINÍK 68 MM

Odolnosť voči vetru

Acrycolor

Vodotesnosť

Zvuková izolácia

Bezpečnosť

Termika

GEALAN fotografia bytu
GEALAN
GEALAN fotografia bytu
GEALAN
GEALAN
GEALAN

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava