Hliníkové okná PONZIO PE50

Komplexný systém hliníkových profilov pre vnútorné konštrukcie

Hliníkové okná PONZIO PE50 

PE 50 predstavuje inovatívny systém hliníkových profilov bez tepelnej izolácie, navrhnutý špeciálne pre vnútorné konštrukcie. Tento systém je ideálny pre realizáciu ľahkých stien, presklených ploch a otváracích okien vnútorných dverí. Vďaka svojej všestrannosti a širokej škále využitia sa PONZIO PE 50 stáva prednosťou pre dizajnérov a architektov, ktorí hľadajú spoľahlivé a esteticky príťažlivé riešenia.

logo_ponzio

Technické špecifikácie Hliníkového okna PONZIO PE50:

Hliníkového okna PONZIO PE50
 • Hĺbka profilov: 52 mm
 • Výplne: Možnosť použitia jednoduchého zasklenia alebo laminácie s hrúbkou od 2 do 35 mm pre dvere a priečky, a od 5 do 43 mm pre okna.
 • Povrchové úpravy: Polyesterové práškové farby podľa Qualicoat, prírodné a farebné eloxovanie podľa Qualanodu, a lakovanie v „farbe“ dreva s vysokými protikoróznymi vlastnosťami.
 • Tesnenie: Vyrobené zo syntetického kaučuku EPDM, súlad s normami ISO 3302-01, E2 a PN-EN 7863.

Dizajnové možnosti a funkcionality Hliníkového okna PONZIO PE50:

 • Konfigurácia dverí a okien: Možnosť výroby otočných dverí, koplanárnych dverí, dverí s falcovým závesom, a ručne alebo automaticky posuvných dverí.
 • Drážky pre kovanie: Možnosť použitia stredovej drážky pre kovanie v dverách a drážky pre kovanie z PVC v okenných krídlach.
 • Variabilita krídel: Ponuka krídel so širokým lúčom alebo krídlom rezaným pod uhlom 45°, bez prahu alebo s prahom, poskytujúce vysokú úroveň prispôsobenia.

Výhody systému PONZIO PE 50:

 • Kompatibilita s ostatnými systémami Ponzio: Umožňuje integráciu s ďalšími produktmi značky pre jednotný vzhľad a funkčnosť.
 • Certifikácie a štandardy: Výrobky sú certifikované podľa národného technického hodnotenia ITB-KOT-2018/0621 a spĺňajú prísne normy PN-EN 13501-2:2016 pre tesnosť proti dymu.

Aplikácie

PONZIO PE 50 je vďaka svojej vysokokvalitnej konštrukcii a širokým možnostiam využitia ideálnym riešením pre projektovanie a realizáciu moderných vnútorných priestorov, kde sa kládny dôraz na estetiku, funkcionalitu a dlhodobú odolnosť.

Hliníkového okna PONZIO PE50 rez profilu

Zvuková izolácia

Bezpečnosť

Termika

Technické parametre Hliníkového okna PONZIO PE 50:

Kľúčové parametre systému:
 • Hĺbka profilov: Základná hĺbka profilov dosahuje 52 mm, čo poskytuje robustnú konštrukciu pre všetky typy vnútorných dverí a stien.
 • Výplne: Ďalej, systém umožňuje použitie jednoduchého zasklenia alebo laminácie s hrúbkou od 2 do 35 mm pre dvere a priečky, zatiaľ čo pre okna je hrúbka výplní od 5 do 43 mm.
 • Povrchové úpravy: Okrem toho ponúka systém rôzne povrchové úpravy, vrátane polyesterových práškových farieb podľa štandardov Qualicoat, prírodného a farebného eloxovania splňujúceho požiadavky Qualanodu, a lakovania imitujúceho drevo s vysokou odolnosťou proti korózii.
 • Tesnenie: V oblasti tesnenia, PONZIO PE 50 využíva syntetický kaučuk EPDM, ktorý je v súlade s normami ISO 3302-01, E2 a PN-EN 7863, zaisťujúci vysokú tesnosť a dlhú životnosť produktu.
 • Certifikácie: Nakoniec, systém je certifikovaný podľa národného technického hodnotenia ITB-KOT-2018/0621 a spĺňa normy PN-EN 13501-2:2016 pre odolnosť proti dymu, čo potvrdzuje jeho kvalitu a bezpečnosť.

Záver

Hliníkové okná ALUPROF MB-70 kombinujú estetiku s vynikajúcou funkčnosťou, čo ich robí ideálnym riešením pre každý projekt, kde sú prioritou energetická

Copyright © 2022 WINBAU- All Rights Reserved

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 8 – 16

Telefón: 0911 800 003 Telefón: 0911 800 005 Telefón: 02/62414164
Email: info@win-bau.sk 

WINBAU-SERVIS spol. s r.o.
TECHNOPOL Bratislava
Kutlíkova 17
852 50 Bratislava